Atrakcje dla najmłodszych – trójwymiarowe zoo w Warszawie

Nie ma co ukrywać - dzieci nie zawsze podzielają zachwyt rodziców w kwestii atrakcji w czasie wycieczki. Rodzice mogą być zachwyceni jednym czy drugim muzeum, mogą z ogromnym zainteresowaniem podziwiać kolejne kościoły, jednak w większości przypadków, entuzjazm wykazują wyłącznie oni. Co zrobić, żeby w czasie pobytu w Warszawie również Twoje dzieci świetnie się bawiły?

Dokąd pójść z dziećmi w Warszawie?

To pytanie zadają sobie z pewnością rodzice, którzy przyjechali całą rodziną do stolicy, jak również ci, którzy mieszkają tu na co dzień. Nie od dziś wiadomo, że dzieci to najbardziej wymagający i surowy turysta. Dlaczego? Nie mają najmniejszych oporów przed tym, by głośno i dosadnie wyrazić swoje niezadowolenie lub znudzenie. Co wtedy robić? Jak zapewnić maluchom wyjątkowe atrakcje, które zapamiętają do końca życia? To wcale nie takie trudne!

Niecodzienne atrakcje dla dzieci w Warszawie

Trójwymiarowe zoo w WarszawieBędąc wraz z dziećmi w stolicy, warto zapewnić im szereg niecodziennych atrakcji; pokazać im coś, czego nie mogą przeżyć w swojej miejscowości. Jedną z takich atrakcji jest, bez wątpienia, Oceanarium Prehistoryczne na PGE Narodowym, czyli zoo w trójwymiarze. Wizyta w takim zoo to wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Przede wszystkim, jest to niepowtarzalna okazja do tego, by maluchy mogły lepiej poznać historię naszej planety oraz przyjrzeć się rozmaitym gatunkom zwierząt zamieszkującym odległe zakątki świata wiele milionów lat temu. To wspaniała lekcja przyrody, dzięki której dziecko dowiaduje się, jak wyglądały, co jadły i w jaki sposób porozumiewały się ze sobą różne prehistoryczne zwierzęta. Dzieci są ciekawe świata i chętnie przyswajają nową wiedzę - najchętniej taką, która jest im przekazywana przy pomocy nowoczesnych technologii. Czy można lepiej rozbudzić w nich nową pasję? Kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić nasze wirtualne zoo jest możliwość spędzenia czasu z rodzicami, dziadkami, czy rówieśnikami. Koniecznie zabierzcie ze sobą aparat, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile na zdjęciach.

Podwodne zoo w Warszawie – co można tu zobaczyć?

Prehistoryczne Oceanarium 3D na PGE Narodowym to dom dla wielu praprzodków żyjących współcześnie zwierząt. Znajdziemy tu między innymi: megalodona, dunkleosteusa, szonizaura, plezjozaura, mozazaura, bazylozaura, a także wiele innych tajemniczych i fascynujących stworzeń. Wszystkie zwierzęta znajdują się oddzielnych, przestronnych salach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt: wielocalowe ekrany LED i najlepszy sprzęt nagłaśniający. Możemy podglądać, jak toczyło się ich codzienne życie, ale także z bliska zobaczyć, jak reagowały w sytuacjach ekstremalnych – na przykład, jak dokładnie wyglądał atak rekina megalodon na swoją ofiarę. Przy okazji, będąc już na PGE Narodowym możemy trafić na jedną z wielu odbywających się tu imprez rodzinnych, sportowych, czy kulturalnych. Jak widać, nie da się tu narzekać na nudę.

Prehistoryczne zoo to miejsce, w którym mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć gatunki zwierząt, które wyginęły miliony lat temu. Takich stworzeń nie zobaczymy w żadnym innym, tradycyjnym zoo. Nie zwlekaj – zapewnij sobie i swoim najbliższym niezapomniane wrażenia i wybierz się do Oceanarium 3D na PGE Narodowym

Logo Facebook
Logo YouTube