Nagrodą główną jest tablica interaktywna
AVTEK TT-BOARD 3000*
która stanowi połączenie tablicy interaktywnej, magnetycznej i suchościernej.


AVTEK TABLICA AVTEK LAURY

Nagrody Miesięczne:

Wycieczka do oceanarium połączona ze zwiedzaniem stadionu.


Zasady konkursu:

Konkurs rusza 4 stycznia 2016 i trwa do 30 kwietnia


Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych. Każda z grup wiekowych ma inne zadanie do wykonania. Dzieci młodsze ze szkół podstawowych wybierają swojego ulubieńca, jedno zwierzę morskie pływające w głębinach na PGE Narodowym. Tworzą jego podobiznę (np. w postaci rysunku, grafiki, animacji, makiety lub innej formy plastycznej), nadają mu imię i wysyłają swoją pracę na adres Oceanarium. Dzieci z gimnazjum będą tworzyły makietę lub inną edukacyjną pracę plastyczną (np. w postaci rysunku, grafiki, animacji, makiety lub innej formy plastycznej) przedstawiającą dzień z życia zwierząt morskich. Przy wykonywaniu obu zadań, ważne jest, aby cała klasa była zaangażowana w pracę nad powstaniem czy to podobizny morskiego ulubieńca czy makiety edukacyjnej. W konkursie liczy się wyobraźnia, forma i materiał użyty do przygotowania konkursowego projektu jest dowolny. Czy morski ulubieniec będzie przedstawiony na obrazie, czy będzie wykonany z drewna, słomy, papieru itp. – nie ma znaczenia. Im większa wyobraźnia tym większa szansa na nagrodę. Również forma makiety i materiał, z którego dzieci ją wykonają należy do ich decyzji.


Konkurs podzielony jest na etapy. Każdy z etapów trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, poczynając od 1 stycznia. Do dnia 10 kolejnego miesiąca jury, w skład którego wchodzą: kierownik Oceanarium 3D, naukowiec z PAN-u, zaproszony dziennikarz (przedstawiciel Patrona Medialnego) wybierze finałową klasę z danego miesiąca (dwie kategorie wiekowe). Nagrodą w każdym etapie będzie wycieczka do Oceanarium połączona ze zwiedzaniem Stadionu. Prace zostaną wystawione w Oceanarium 3D i na antresoli na PGE Narodowym.


Kolejny etap: spośród finalistów z każdego miesiąca (styczeń, luty, marzec, kwiecień) na koniec konkursu do dnia 5 maja zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu ( po jednej klasie ze szkoły podstawowej i jednej z gimnazjum z każdego miesiąca).


Aby wybrać swoją ulubioną pracę, należy oddać głos na profilu facebook Oceanarium Prehistorycznego 3D na PGE Narodowym. Można również zagłosować na wybrana pracę osobiście, wrzucając głos do urny w Oceanarium.


Zgłaszanie prac konkursowych

Prace nalezy przesyłać na adres e-mail Organizatora: konkurs@oceanarium3d.pl lub pocztą na adres: Oceanarium 3D PGE Narodowy al. ks. J. Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa

Ogłoszenie finalistów nastąpi 5 maja.

Wszystkie nadesłane prace będzie można zobaczyć zwiedzając Oceanarium 3D. Zapraszamy!


REGULAMIN KONKURSU


patroni medialni:

Radio Eska o2 Nasze Miasto TVP ABC TVP OLSZTYN TVP
super sw metrocafe
Logo Facebook
Logo YouTube